מה קורה במשרד הנהלת החשבונות החיצוני

מה קורה לשקית המסמכים

שאנחנו מעבירים מדי חודש להנהלת החשבונות החיצונית? באיזו מידה דואגים לאינטרסים שלנו? איך מגישים דוחות שוטפים לרשויות? מה מותר לרשום כהוצאה?

לרובנו, הנהלת חשבונות נדמית כתעלומה סבוכה. מחד אנו תלויים בשירות הנהלת חשבונות חיצוני שיעזור לנו להתנהל כספית, ומאידך, אין לנו מושג מה הוא עושה. אנו לקוח אחד מני רבים, המידע שזמין לנו הוא דל וחלקי, ולרוב רמת השירות לא מאוד אישית. אנו מקווים שהמשרד החיצוני פועל באופן שהכי טוב עבורנו – אבל אין לנו ממש דרך לדעת.

מה בעצם קורה כשאתם מוסרים שקית עם חמרים למשרד החיצוני? היא מגיעה לאחד מעובדי המשרד שמטפל בהנהלת החשבונות שלכם ובעוד עסקים אחרים. עליו למיין את המסמכים להבין מהם ולרשום אותם במערכת הנהלת חשבונות של המשרד. לאחר שנקלטו המסמכים (הכנסות והוצאות) מתקבלים נתונים שמהם מדווחים לרשויות: 

למע"מ ולמס הכנסה (מקדמות) – זה בעיקר מה שקורה בפועל. בפעולות אילו אין ניהול, אילו פעולות טכניות של רישום חשבונות אבל אין פה ניהול חשבונות. אתם יכולים לבקש מהמשרד החיצוני שאילתות דוחות ותדפיסים אבל מערכת חשבונות חיצונית זו אינה בשליטתכם, מה גם שהמסמכים לא נמצאים בהישג ידכם.

ניהול חשבונות יכול להתבצע רק על ידי בעל עסק שחי ונושם את העסק שלו. מה עושים? אז זהו, שיש דרך – ומפתיע כמה שהיא פשוטה.

 ידעתם שלרוב העסקים הקטנים/בינוניים נדרשות לא יותר מ- 20 דקות בחודש לניהול החשבונות שלהם? עם קצת ידע, אפשר לרשום הוצאות, לתכנן אותן, להפיק דוחות באופן עצמאי, להגיש דוחות מקוונים לרשויות. אפשר לשלוט בכספי העסק ולחסוך בהוצאות – וכל זאת ללא תלות בגורם חיצוני.(נדגיש שכל הנ"ל מדבר על ניהול חשבונות שוטף ולא על הגשת דוח שנתי)

אני מזמין אתכם העצמאים החדשים להתקדם לעולם החדש ולקחת את השליטה על ידי ניהול חשבונות עצמאי לעסק שלכם.

ההדרכה תקנה לכם ידע מעשי, ממוקד ועוצמתי לשליטה חשבונאית בעסק שלכם, אתם תהיו מנהלים של עצמכם !

 שני מפגשים קלילים ותמיכה צמודה לאחר מכן – תוך שבוע תדעו הכל!

וזה כולל הנחיות וסיוע להגשת הדו"ח השנתי, כן אני נמצא אתכם 

  • מותאם במיוחד לעסקים קטנים ועצמאים ( עוסק פטור / עוסק מורשה )
  • מה לתעד באופן שוטף, כיצד לקרוא דוחות, איך מתנהלים מול הרשויות
  • סוגי הוצאות והכנסות, שורת הרווח, ניהול חייבים
  • אין צורך בניסיון קודם: רק לפטופ ואוזן קשבת
  • אפשרות לליווי אישי נוסף בתוספת 

ניהול חשבונות חיצוני לעולם לא יחליף ניהול בתוך העסק ובכל רגע שעובר בלי הבנה אמיתית של העסק שלנו, אנו מפסידים כסף ולא רק.

בתום ההדרכה, תהיו מסוגלים לשלוט ביומיום של העסק, לאתר בעיות בקלות ולפתור אותן בזמן אמת, ולחסוך לעצמכם הרבה כסף, חרדות ואנרגיה. 

כי יותר מכל, הקורס מעניק לכם שליטה ושקט נפשי.