מתכננים לפתוח עסק?
עוד לא הכנסתם כסף
וכבר צריכים לשלם לרו"ח?

זה בשבילכם.. וזה לא סיפור גדול!

פתיחת עוסק פטור ללא עלות

לקבלת יעוץ והכוונה ללא עלות:

פותחים עסק בקרוב? זה בשבילכם
לא יודעים מאיפה להתחיל עם פתיחת תיק עוסק פטור
הדוח השנתי למס הכנסה והצהרת הון?

תנו לי להוביל אתכם במסע הזה
להפוך את החלום למציאות

ניהול תיק עצמאי זה לא סיפור גדול!

השאירו פרטים ואעזור לכם להתחיל עוד היום

נעים להכיר שמי בנצי ואני יועץ מס מוסמך
ומנהל חשבונות 31 שנים

למה שתקשיבו לי?

כשסיימתי את לימודי יעוץ מס במכללה למנהל והתחלתי לגייס לקוחות, שמתי לב שלכולם היה פחד מהמילים "מס הכנסה, מע"מ"…חששות כמו "אי אפשר לסגור תיק", "הם לא ירדו ממך" ו"תשלם המון כסף" רווחו באוויר.

קלטתי שהחשש קיים אצל כל מי שרוצה להיות עצמאי ואני מרגיש שזו השליחות שלי, לעזור לאותם אנשים שרוצים לפתוח עסק אבל חוששים מהתהליך והעלויות. זה לא אמור להיות כך!

אחרי שעזרתי לעשרות רבות של עסקים בישראל אני יכול לומר חד משמעית שזה ממש קל ולא מה שאתם חושבים והתפקיד שלי זה לעשות סדר כדי לגרום לכם לפעול נכון יותר וטוב יותר על ההתחלה.

אני מאמין שעבודה ולהתפרנס ביושר הולכים יד ביד עם שקט נפשי. לכן אני כאן כדי לעזור לכם לנהל את ענייני המס והחשבונות בצורה פשוטה ונטולת חששות. תתמקדו בשיווק ואל תתנו לבירוקרטיה ולהנהלת החשבונות את המקום הראשון כי זה לא סיפור גדול, ואל תתנו לפחד מרשויות המסים לנהל לכם את החיים. 

בואו ונעשה לכם סדר

  • השירות מיועד לעוסקים פטורים 
  • בעלי עסק קטן ללא מורכבות (פרילנסרים, נוודים דיגיטלים)

שאלות נפוצות

כל הוצאה שהוצאתם ושנועדה לייצר הכנסה: נסיעות מכל סוג, רכב, קניות רכישות ציוד לשימוש העסק, כיבוד קל ושתייה,  25% מההוצאות הבית/דירה שכורה, מתחם עבודה משותף, כנסים בארץ או בחו"ל, יעוץ פסיכולוגי, יעוץ להעצמה אישית ועוד. תמיד תשאלו את השאלה "זה נועד לעסק"? אם כן זה מותר בניכוי. יש מספר הוצאות שיש לנהוג בהן בגבולות התקנה.

מקדמה זה תשלום על חשבון וכך גם אצל עצמאי, עליו לשלם על החשבון משהו על חשבון המס השנתי שהוא חייב בו. אם יתברר שהוא לא חייב התשלום יוחזר לאחר הגשת דוח שנתי. גם שכיר משלם מקדמה שמנוכה לו מהשכר ע"י המעביד שלו.

לא! זו סיסמה שנועדה ליצור חששות לצרכי שיווק. אל תתייחסו לשמועות.

כן. בהתחלה משלמים לפי הערכה של הכנסות צפויות, שמסתיימת השנה ומגישים דו"ח שנתי הביטוח הלאומי שולח הודעה על הפרשים אם יש. אם מתברר שלא היו הכנסות מוחזר עודף ולהיפך. אני לא בעד להיות עצמאי שאינו עונה על ההגדרה.

בודאי! הוא אף יכול לעסוק בשני עיסוקים שונים. יש לשים לב שהתקרה של עוסק פטור היא 120,000 ש"ח בשנת 2024 (המשכורת אינה נכללת בהכנסות עוסק פטור)

תשאירו לי את ההתמודדות

אוריד מכם את עול המשימות

אשכנזי בנצי יועץ מס

מוניטין ומקצועיות של 30 שנה+

זמינות ויחס

בכל רגע, ורק אני מטפל בכם

לשיחה ללא התחייבות

מה אמרו עליי

Ksenia TichonovKsenia Tichonov
20:30 20 Aug 23
בנצי עשה לי הדרכה לפני כמעט שנה ומאז עברתי לנהל עצמאית את כל הפיננסים והדיווחים של העסק, אני מרגישה שיש לי שליטה מלאה בכל עניין הכספים בעסק וזה לחלוטין משפר את הפיתוח העסקי שלי. ההדרכה של בנצי מאד יסודית והכל הופך להיות פשוט וקליל, מה גם שהוא נמצא שם לכל שאלה או התייעצות.
Maryo HakshurMaryo Hakshur
10:58 17 Aug 23
ממליץ לכל מי שרוצה להבין הנהלת חשבונות. מיקצועי אדיב היה מדהים תודה רבה
Elie maximovElie maximov
13:11 05 May 21
שירות יעיל ומקצועי של בנצימומלץ
Amiam LTD Yariv IvgiAmiam LTD Yariv Ivgi
14:20 06 Dec 20
בנצי תודה רבה קיבלתי המון ערך השירות אדיב ומקצועי מומלץ ביותר
Osnat SegevOsnat Segev
06:30 30 Sep 20
לפני כמעט 3 שנים, אזרתי אומץ והחלטתי לטפל בהנה"ח של החברה שלי בעצמי (חברה בע"מ כלומר, הנה"ח כפולה!)לא היה לי רבע מושג בהנה"ח. בנצי הגיע אליי למספר שיעורים שבהם למדתי כל מה שהייתי צריכה לדעת - החל מהמהות הבסיסית של הנה"ח כפולה, חובה-זכות, ועד הפרטים הכי קטנים של פקודות יומן והתאמות כרטיסים.מאוד מאוד מקצועי, בעל הבנה עמוקה של המקצוע, מורה מצויין וזמין לכל שאלה.בנצי מלווה אותי עד היום בדוחות שנתיים ובכל שאלה שיש לי.ממש רכשתי מקצוע חדש.
Nira - OperadNira - Operad
09:11 19 Aug 20
לבנצי אשכנזי הופניתי ע"י "ריווחית". הוא ליווה אותי לאורך כל הדרך וממצב של מי שלא למדה הנהח"ש ולא התעסקה מעולם בהנח"ש כפולה, הפכתי לכזו ששולטת בכל הנושאים הקשורים למקצוע. כל זה בזכות ליווי אישי וצמוד של בנצי, זמינות מלאה ואף יותר, התעניינות מהצד שלו. לבנצי היכולת ללמוד במהירות שיא את החברה אותה הוא מלווה, עוזר, מייעץ. הכל בדרכי נועם והסברים פשוטים המביאים לתוצאות במהירות וביעילות.
Yuval lagYuval lag
17:14 11 Aug 20
שירות ויחס נהדרים בנצי עזר לי בכל התהליך של פתיחת עסק וגן בשוטף וזה חסך לי המון כסף ודאגות. תודה רבה
js_loader

ניהול עסק קטן זה לא סיפור גדול!

דילוג לתוכן